Nezmeškejte nejnovější slevy!
     Neustále pro Vás vybíráme skvělé nabídky!

Další nabídky

Neexistují žádné další slevy

Liščí Farma je jedinečný rekreační areál s velkou nabídkou služeb, sportu a zábavy nejen pro rodiny s dětmi. Ubytování v hotelu je ideální variantou pro milovníky komfortu, kteří se během pobytu nechtějí o nic starat. Po celou dobu pobytu o Vás bude postaráno s největší péčí.

Potřebujete si odpočinout, uvolnit se a načerpat energii do dalších dní?
Hledáte pohodu, klid a soukromí?

6 DNÍ NA LIŠČÍ FARMĚ S POLOPENZÍ PRO 2 OSOBY + ZÁBAVA VŠEHO DRUHU

• 5x ubytování ve dvoulůžkových až pětilůžkových pokojích, se Spr.+WC, SAT/TV, telefon, Wi-Fi
• 5x bohatá bufetová snídaně
• 5x skvělá večeře ve stylu domácí kuchyně
• neomezené využití dětského koutku
• Game zone - kulečník, fotbálek, hokej
• 10% SLEVA do nově vybudovaného wellness centra v hotelu Liščí Farma 
• 10% SLEVA na sportovní aktivity Yellow Point
• 10% SLEVA v letním FOX grilbaru
volný vstup do hotelového venkovního bazénu
• Wi-Fi zdarma v areálu Holiday Park Liščí Farma
• parkování v areálu Holiday Park Liščí Farma
• dopolední a odpolední program “ Bavte se s Liškou” na každý den pro dospělé i děti 

• volný vstup na velké dětské sportoviště s houpačkami, pískovištěm a lanovkou
• minigolf, zahradní "Člověče, nezlob se"
• trampolíny pro větší i pro ty nejmenší děti (s ochrannou sítí)
• dětské atrakce v prostorách FoxBaru
• dětská postýlka ZDARMA

Dítě do 3,9 let bez nároku na lůžko, stravu a služby má pobyt ZDARMA

Dítě od 4 do 11,9 let na přistýlce 1 500 Kč /3 noci se dvěma plně platícími osobami na pokoji včetně stravy/pobyt.

Možnost prodloužení pobytu: každá další noc 500 Kč/osoba.

 

Poloha

Rekreační areál se nachází v horském prostředí Krkonoš u města Vrchlabí (5 km), a jeho poloha a vybavení Vám nabízí bohaté sportovní vyžití, adrenalinové zážitky a mnoho příležitostí ke strávení letní dovolené.

Vybavení

V areálu hotelu se nachází restaurace se salonkem, v areálu je k dispozici zahradní restaurace FoxBar s terasou s množností grilovaných specialit, posezení u táborového ohně, pro děti je připraven bohatý program – zábavné a sportovní soutěže, turnaje v minigolfu, výuka lukostřelby, poznávání zvířátek v minizoo, kreativní dílnička a večerní opékání a čtení pohádky na dobrou noc.

Pro ty nejmenší je u hotelu připravené hřiště se spoustou atrakcí, klouzačky, houpačky, pískoviště, horolezecká stěna, dětská lanovka, houpací koníci, zahradní Člověče, nezlob se. Zábavu nejen dospělým pak zajišťuje hotelové sportoviště, tenisový kurt, plážový volejbal, fotbal, minigolf, stolní tenis, kriket, badminton, líný tenis, nohejbal, trampolíny, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm.

Půjčovna

Holiday Parku Liščí Farma jsme pro Vás připravili množství sportovních atrakcí a zážitkových programů. Bohatá příroda v okolí však také nabízí nespočet možnosti výletů a nezapomenutelných sportovních zážitků. Pro takové příležitosti je tu naše půjčovna, ve které si můžete půjčit horská kola nebo tenisové rakety a míčky, volejbalový míč, pétanque, kroket, pingpongové pálky, minigolfové vybavení nebo zkusit výuku lukostřelby.

Poplatky placené na místě:

Rekreační poplatek: 20 Kč/den
Pobyt se psem: 100 Kč/den

 

Vrchlabí - nazývané bránou Krkonoš, malebné horské město v údolí horního toku Labe, přirozeného centra střední části Krkonoš.

Město Vrchlabí žije po celý rok bohatým kulturním a sportovním životem. Pro obyvatele, turisty a hosty regionu jsou tu pravidelně v létě pořádány Dny řemesel, Turistický pochod  Krakonošova stovka, Vrchlabské hudební léto, Krkonošské pivní slavnosti, výstavy z historie i současnosti regionu i řada dalších tradičních setkání.Dům Střelnice, známý z českého filmu „Hoří, má panenko“ je místním stánkem kultury. Zaznívají zde  koncerty, ke shlédnutí jsou divadelní představení a probíhá zde také plesová sezona, včetně prvních tanečních kurzů. Kulturní dům Střelnice také nabízí milovníkům kultury bohaté hudební a divadelní festivaly.

Vrchlabí je situováno téměř v centru Krkonoš a je tak velmi vhodným výchozím tursitickým místem. Pro cykloturisty tu byla otevřena cyklistická „Bikearena  Krkonoše“ - terénní cyklotrasy.

Regionální infocentrum - nově otevřené informační cetrum, kde Vám kvalifikovaní zaměstanci ochotně zodpoví jakýkoliv dotaz týkající se historie Krkonoš a okolí. Dostanete zde zajímavé materiály se spoustou informací a zcela jistě neodejdete bez typického suvenýru, který Vám bude Vaši dovolenou stále připomínat.

Vrchlabský zámek - dominanta města. Stavbu v roce 1546 započal Kryštof Gendorf z Gendorfu. Postaven v renesančním slohu, patří k prvním stavbám svého druhu v Čechách. 


Rozhledna Žalý - mezi Beneckem a Vrchlabím (10 km od nás) se nachází zalesněný vrch na jehož vrcholu se tyčí 18 metrová kamenná věž. O postavení rozhledny se roku 1892 zasloužil hrabě Jan Harrach. Z rozhledny je nezapomenutelný výhled do vzdálených koutů republiky. Můžete například vidět Ještěd, Trosky a vrcholy Orlických hor.

Pec pod Sněžkou (35 km) - lanovka na naši nejvyšší horu Sněžku.

Jánské Lázně (16 km) - kabinková lanovka na Černou Horu, lázeňská kolonáda, nádherné prostředí.

Jilemnice (10 km) - zámecká expozice s betlémem.

Liberec (70 km) - centrum Babylon - největší krytý zábavní komplex - Wellness centrum, Aquapark, Iqpark, Lunapark, Labyrint.

Bozkov (30 km) - krápníkové jeskyně - unikátní krápníková výzdoba s největším podzemním jezerem v Čechách.

ZOO Dvůr Králové nad Labem (35 km) - SAFARI největší kolekce afrických zvířat v Evropě, na zvířata si téměř sáhnete.

Adršpach (50 km) - pískovcové skalní město s projížďkou na loďkách.

Harrachov (38 km) - sklářské muzeum - historie výroby skla od roku 1712, možnost exkurze do sklářských pecí a brusírny skla v historické brusírně.

Kde akci uplatnit

PA-JA a.s., Holiday Park Liščí Farma
Dolní Branná 350
543 62  Vrchlabí

Tel: +420 733 636 797

E-mail: rezervace@ liscifarma.cz
E-mail: info@liscifarma.cz

Doporučujeme Vám po zakoupení kupónu co nejdříve kontaktovat hotel a zarezervovat si vybraný termín

Platnost voucheru
01.07.201531.08.2015
Reklama a spolupráce   Odhlášení e-mailu   Dovolená levně