Nezmeškejte nejnovější slevy!
     Neustále pro Vás vybíráme skvělé nabídky!

Další nabídky

Neexistují žádné další slevy

VINAŘSKÝ POBYT na 3 DNY pro DVA 
s bohatou POLOPENZÍ a lahví vína

Je jen na vás, jestli vyrazíte do vinného sklípku, do termálních lázní nebo na výlety po okolí.

 • - ubytování na 3 dny (2 noci) pro 2 osoby
 • stravování formou  bohaté polopenze
 • 1x welcome drink pro oba
 • 1x láhev kvalitního vína
 • 1x poukaz na konzumaci do nedaleké italské restaurace
 • 10% sleva na vstupenky do termálních lázní Laa
 • 30% sleva na další pobyt z běžných cen hotelu
 • možnost posezení, ochutnávky a neomezené konzumace vín s občerstvením ve vinném sklípku (390 Kč/osoba) - lze doobjednat
 • připojení k internetu Wi-Fi ZDARMA
 • parkování ZDARMA

Dítě do 4 let bez nároku na lůžko a služby ZDARMA

 • Dítě do 12 let na pokoji s rodiči 50% sleva z ceny voucheru
 • Pes 100 Kč/pobyt

Poloha

Hotel BAX se nachází v Oblekovicích, které jsou okrajovou částí Znojma. Jeho poloha ve známé vinařské oblastije více než strategická. Náš hotel je součástí Královského města Znojma, přesto se nachází na okraji národního parku Podyjí, a je proto naprosto ideálním místem pro ubytování za účelem cykloturistiky, výletů za krásami Jižní Moravy, ale i k poznání přilehlého Dolnorakouska nebo nedaleké Vídně.

Ubytování

Ubytování nabízíme v 15 moderně zařízených pokojích, které jsou nekuřácké. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou a WC, SAT/TV.

Vybavení

hotelová restaurace, která je vyzdobená obrazy a plastikami, a vy se tak můžete těšit na uklidňující atmosféru. V nabídce najdete místní i mezinárodní jídla a k dispozici je také útulný bar i venkovní posezení.

Znojemské historické podzemí

Znojemské podzemí je labyrint navzájem se proplétajících podzemních chodeb, místy až čtyřmi patry nad sebou, o celkovém rozsahu cca 25 km. Do tajemna můžete nahlédnout na nové prohlídkové trase s pohádkovým až hororovým laděním.

Městská plovárna Louka

Městskou plovárnu Louka najdete v atraktivním prostředí v blízkosti Louckého kláštera v jižní části města Znojma. Kapacita plovárny je 2450 návštěvníků. Plovárna nabízí i noční koupání!

Turistika

Rotunda Sv. Kateřiny ve Znojmě, znojemský hrad a muzeum se stálými expozicemi, Loucký kláštěr, znojemské podzemí, kostel Sv. Mikuláše s vyhlídkami na údolí řeky Dyje a Kraví horu, Národní park Podyjí, světoznámá vinice Šobes, malovaný sklípek v Šatově, hraniční pevnost Zahrádka v Šatově, zbytky železné opony v Čížově, malý hrádek Lampelberg, Nový hrádek v NP Podyjí, Hardegg a Hardeggská vyhlídka, vinné sklípky, muzeum Prokopa Diviše a Křížový sklep ve Znojmě - Příměticích, poutní místo Hluboké Mašůvky, cyklistické muzeum a větrný mlýn v Retzu, muzeum motorizmu ve Znojmě u řeky Dyje, divadlo ve Znojmě, barokní vodní mlýn ve Slupi, největší rybník na jižní Moravě v Jaroslavicích a tamní zámek kde byl točen seriál Černí baroni, Vranovský zámek a přehradu, hrad Bítov, zříceninu hradu Cornštein, Jevišovice a Jevišovickou přehradu - nejstarší ve střední Evropě, Lednicko-valtický areál s minaretem a zámeckým parkem, zámek Jaroměřice nad Rokytnou, Telč (UNESCO), turistický vláček projíždí Znojmem a Vranovem nad Dyjí, Seausfieldův Kámen - Popice, keltská památka Svatý kámen u Hnánic na rakouské straně, ledové sluje v NP, obchodní a zábavní centra na Hatích a velké množství dalších cílů.

Znojemské historické vinobraní

Každoročně se ve Znojmě druhý týden v září koná největší znojemská kulturní událost, kterou je Znojemské historické vinobraní. Tato akce je největší událostí svého druhu v České republice a možná i v celé střední Evropě.Kdo nezažil vinobraní ve Znojmě, jako by ve Znojmě ani nebyl. To je jedním z hlavních důvodů, proč jsou po celá desetiletí veškeré ubytovací kapacity ve Znojmě a okolí zcela obsazeny, a to i několik měsíců před samotnou akcí. Doporučujeme vám zajistit si ubytování ve Znojmě či okolí s dostatečným předstihem. Penzion Ham-Ham Znojmo - Havraníky v době vinobraní zajištuje za poplatek i dopravu do centra a zpět. Vyhnete se tak problémům s parkováním, riziku poškození vašeho vozu a přemrštěným cenám taxislužeb. Uděláme pro vaši spokojenost vše, co je v našich silách.

Zámek Vranov nad Dyjí

K nejpozoruhodnějším světským stavbám středoevropského baroka patří zámek Vranov nad Dyjí. Vznikl přestavbou ze zeměpanského románskogotického hradu, který je poprvé připomínaný k roku 1100. Dnes je zámek národní kulturní památkou situovanou v západní části Národního parku Podyjí.

K dispozici jsou návštěvníkům čtyři prohlídkové okruhy. Instalované interiéry zámku představují především monumentální sál předků rodu Althannů z konce 17. století, patřící do klenotnice evropského barokního stavitelství. Bohatě zařízené interiéry přibližující v náznaku vytříbenou kulturu šlechtického bydlení zámku Vranov nad Dyjí z konce 18. a z celého 19. století. Ukázky kameniny pocházejí z produkce proslulé místní manufaktury.

Termální lázně Laa

Termální lázně Laa ( Therme Laa Hotel & Spa ) jsou vzdáleny pouhých 30 minut od Brna a nabízíme celoroční koupání a vyžití pro děti i dospělé za přijatelné ceny.

Therme Laa nabízí vnitřní i venkovní termální bazén s vířivkami, vodopády o teplotě 34 °C, venkovní termální bazén se slanou vodou o teplotě 36 °C a venkovní bazén pro aktivní s chladnější vodou.

V termálních lázních Laa si na své přijdou i děti. Pro ně je zde vnitřní i venkovní brouzdaliště, velké pískoviště i dětský koutek a v létě i skákací hrad.

Therme Laa nabízí také 90 metrový nerezový tobogán, relaxační místnosti a saunový svět.

 

Kde akci uplatnit

Hotel BAX***
Oblekovice 68
Znojmo 671 81


Tel.: +420 603 427 556
E-mail: hotelbax@seznam.cz

Doporučujeme Vám po zakoupení kupónu co nejdříve kontaktovat hotel a zarezervovat si vybraný termín.

Platnost voucheru
26.05.201530.03.2016
Reklama a spolupráce   Odhlášení e-mailu   Dovolená levně